HP ProBook 6560b je moderní, stylový, velice dobře vybavený notebook optimálních rozměrů určený na každodenní cestování. Tento stylový notebook má LCD displej o úhlopříčce 15,6″ s LED podsvícením a zobrazovaným rozlišení HD Ready. Mezi další přednosti patří multidotykový touchpad a voděodolná klávesnice. HP ProBook je osazen pevným diskem s rychlostí otáčení 7200 otáček, bohatou kapacitou 500 GB a s ochranou akcelerometrem.. K ochraně dat v notebooku slouží integrovaná čtečka otisku prstu.
Jelikož je notebook vyroben tak, aby vydržel dlouhá cestování, nabízí konektor pro přídavnou baterii. Notebook je vybaven bezdrátovým připojením WiFi i Bluetooth a také konektorem DisplayPort pro bezchybné připojení k LCD. Nedílnou součástí notebooku HP je i Express Card slot, do kterého je možno zapojit SSD disky, řadiče či televizní tuner.

Výkon tohoto počítače zajišťuje procesor Intel Core i5 2410M, jehož dvě jádra pracují na frekvenci 2,3 GHz a v případě využití technologie Intel Turbo Boost 2 je schopen přetaktovat je až na 2,9 GHz. Pro stabilní přísun dat se v HP ProBook 6560b nacházejí operační paměti DDR3 s kapacitou 4 GB. Počítač je vybaven grafickou kartou AMD Radeon HD6470M s vlastní pamětí o velikosti 512 MB, která umožňuje počítači splnit, co se týče grafického zobrazení, i ty nejnáročnější požadavky uživatelů. Notebook je dodáván s předinstalovaným operačním systémem Microsoft Windows 7 Professional 64bit.

Nguồn: https://mindunwind.org

Xem thêm bài viết khác: https://mindunwind.org/cong-nghe/